Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 29 września w kluczborskim parku, odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Na zawodach stawiła się młodzież gimnazjalna i dzieci ze szkół podstawowych. Wszyscy startowali na dystansie 800 m, po ośmiu zawodników w każdej sztafecie. Do rywalizacji stawiły się reprezentacje z Wołczyna, Byczyny, PG nr1 z Kluczborka i PG nr5 z Kluczborka.

Nasi reprezentanci spisali się rewelacyjnie, pokonali wszystkich i wywalczyli I miejsce, dziewczęta wywalczyły III miejsce. Obu zespołom należą się gratulacje. Zespół chłopców tym samym awansował do finałów wojewódzkich, życzymy udanego startu w finale.