Awansowaliśmy do finału!

Półfinał wojewódzki piłki nożnej chłopców rozpoczął się o godzinie 10. W zawodach uczestniczyły następujące drużyny:
PG2 w Oleśnie (gospodarz turnieju)
PG5 w Kluczborku
PG7 w Opolu
PG w Smogorzowie

Pierwszy mecz rozegraliśmy z PG7 w Opolu, mecz był bardzo zacięty i na wysokim poziomie.
Pierwsza bramkę dla naszej drużyny zdobył Dominik Pelc po asyście Marcina Patyka. W ostatnich minutach pierwszej połowy Opole zdążyło wyrównać. W drugiej połowie po podaniu Kamila Babiarza bramkę dla nas zdobył Miłosz Reisch. W całym meczu na bramce dobrze spisywał się Krzysztof Żabirek.
Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla naszego zespołu.

Drugi mecz zagraliśmy z PG2 Olesno , pierwszą bramkę zdobył Karol Semeres i ten mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Kolejne bramki strzelali:
Jakub Sarna
Kamil Babiarz
Dominik Pelc
Mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla naszej drużyny.

Trzeci mecz zagraliśmy z drużyną PG Smogorzów. Mecz był jednostronny, zawodnicy z Kluczborka ciągle atakowali, lecz nie mogli zdobyć bramki. Po końcowym gwizdku mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla naszej drużyny. Bramki dla nas zdobyli:
Marcin Patyk
Jakub Sarna
Miłosz Reisch

Turniej zakończył się dla nas pomyślnie i awansowaliśmy do finału , który odbędzie się w Kluczborku.